به وب سایت فولاد ابزار آرا خوش آمدید

فولاد CK15

فولاد CK15

فولاد سمانتاسیون 1.1141
فولاد 1.1141 که با نام ck15 نیز شناخته شده می‌باشد در گروه فولاد سمانته قرار دارد، در فولادهای سمانته فقط سطح قطعه سخت شده و در مغز آن هیچگونه تغییری ایجاد نمی‌شود.
ترکیب شیمیایی این فولاد شامل 0.15 درصد کربن است، این میزان در کاهش استحکام فولاد بسیار اثرگذار می‌باشد، بنابراین می‌توان میزان سختی‌پذیری فولاد ck15 را متوسط در نظر گرفت.
ویژگی‌های دیگر این گرید شامل مقاومت سایشی بالا و مقاومت تنشی برش خیلی خوب است، در برخی موارد استحکام این گرید را با عملیات حرارتی بهبود می‌بخشند.

راهنمای خرید فولاد 1.1141
کاربرد فولاد 1.1141 را می‌توان در ساخت قطعات کوچک، ماشین‌آلات تحت سایش با استحکام مغزی پایین، بازوها، بوش‌ها و پین‌ها نام برد.
شرکت فولاد ابزار آرابا بیش از نیم قرن تجربه در زمینه صنعت فولادهای آلیاژی و به عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز توزیع فولادهای آلیاژی مفتخر است تا شما را در خرید گرید 1.1141 راهنمایی نموده و اطلاعات کامل این فولاد را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

قیمت فولاد 1.1141
به جهت نوسانات قیمت ارز در ایران، ضروری است جهت اطلاع از قیمت‌روز فولاد 1.1141 با کارشناسان فروش فولاد ابزار آرا تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت انواع فولادهای سمانته در ابعاد مختلف را در اختیار شما علاقه‌مندان و فعالان این حوزه قرار دهند.تماس مستقیم