به وب سایت فولاد ابزار آرا خوش آمدید

فولاد mo40

فولاد mo40

فولاد عملیات حرارتی Mo40
فولاد Mo40 یکی از گریدهای خانواده فولادهای قابل عملیات حرارتی است. عملیات حرارتی برای بهبود خواص فیزیکی آنها انجام می‌شود و هدف از آن، تطبیق بهتر فلزات برای کاربردهای متفاوت است.
فولاد Mo40 یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین فولادهای آلیاژی مولیبدن کروم‌دار می‌باشد و در دسته‌ی فولادهای کم کربن جای گرفته‌است. این فولاد مقاومت و انعطاف‌پذیری بالایی دارد. از دیگر خواص آن می‌توان به قابلیت جوشکاری، استحکام تسلیم، استحکام کششی بالا و هدایت گرمایی خوب آن اشاره کرد.
وجود کروم موجب بالا رفتن مقاومت و سختی‌پذیری می‌شود. کاربید کروم مقاومت در برابر برش و سایش را بالا می‌برد. سیلیسیوم به مقاوم شدن فولاد در برابر اکسید شدن کمک می‌کند ولی برش‌پذیری را کاهش می‌دهد، وجود منگنز می‌تواند این خاصیت (کاهش برش پذیری) را کنترل کند تا در طی فرآیند، اکسید آهن تولید نشود. مولیبدن عنصری کاربیدی است که باعث افزایش مقاومت کششی و حرارتی می‌شود.

راهنمای خرید فولاد Mo40
این فولاد در بخش‌های گسترده ای از صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله کاربردهای فولاد Mo40 می توان به استفاده از آن در صنعت سیمان، سازه‌های هواپیما، محورهای خودرو، غلتک‌های صنایع فولاد، دنده فرمان، شاتون‌ها، پیچ‌های دو سر رزوه، پایه‌های قالب، پیچ‌های مقاوم، میله‌های اتصال و ... اشاره نمود.
شرکت فولاد ابزار آرا، آماده خدمات‌رسانی و مشاوره به شما عزیزان بوده تا خریدی تضمین شده و باکیفیت را تجربه نمایید.

قیمت فولاد Mo40
به جهت نوسانات قیمت ارز در ایران، ضروری است جهت اطلاع از قیمت ‌روز فولاد Mo40 با کارشناسان فروش فولاد ابزار آرا تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت انواع فولادهای عملیات حرارتی در ابعاد مختلف را در اختیار شما علاقه‌مندان و فعالان این حوزه قرار دهند.تماس مستقیم